NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY


Přečtete si nejčastější dotazy zákazníků

 

Pro koho je mStránka určená?
Služba mStránka poskytuje moderní tzv. one-page weby, tedy všechny informace na jedné stránce. Je vhodná jako svatební web, osobní webové stránky pro jednotlivce, menší firmy nebo řemeslníky, kteří nechtějí mít žádné starosti s vlastní prezentací.

Je mStránka opravdu zdarma? Proč mám platit měsíční poplatky?
Výroba vaší mStránky je úplně zdarma, včetně první konzultace. Nikdo jiný vám takovou službu nenabídne. Váš web ale potřebuje své místo na internetu a doménu, za tu nám platíte.

Musím mít nějaké zkušenosti s tvorbou webových stránek když chci získat mStránku?
Nemusíte znát vůbec nic. Oproti ostatním službám vám mStránku připravíme ZDARMA na klíč my. Vyberete si šablonu, barvu, dodáte nám texty a obrázky a už si jen počkáte na výsledek, který můžete jednou připomínkovat.

Co má obsahovat zadání na vytvoření mStránky? Co když si nevím rady?
Do objednávky vyplníte texty, případně připojíte vlastní fotky. Víc nepotřebujeme. Pokud přesně nevíte, co by jste chtěli, zavoláme vám zdarma a pomůžeme vám představu ujasnit.

Kolik budu platit, pokud si nechám vytvořit mStránku, ale nebude se mi líbit a nepředplatím si provoz?
Příprava mStránky je zdarma a tak to zůstane. Pokud se vám nebude líbit nebo si ji nepřevezmete úhradou za provoz na náš bankovní účet do jednoho týdne od dokončení, váš web smažeme. Nic nebudete platit.

Co když budu chtít v průběhu předplaceného období na mStránce udělat nějako změnu? Je zpoplatněná?
Máte nárok na jednu větší změnu ročně. S drobnými úpravami textu nebo výměnou obrázku nám ale můžete napsat kdykoli.

Vybral jsem si předplatné s vlastní doménou. Kdo ji platí?
Doménu vám zaregistrujeme, hradíme a spravujeme my. Vlastníkem domény je námi určený registrátor. Platnost domény je po dobu předplatného mStránky. Vypršením předplatného doména zaniká. Pokud budete chtít doménu zachovat i po vypršení, převedeme ji na vás.

Už mám vlastní doménu, mohu ji připojit k mStránce?
K mStránce můžete připojit libovolnou doménu. Podmínkou je, aby jste nás stanovil jako technického správce na dobu, kdy bude mStránka v provozu. Doménu si nadále hradíte sami, zůstává ve vašem vlastnictví.

Co se stane když vyprší předplacené období provozu? Web mi smažete?
Před vypršením předplatného vám zašleme výzvu k platbě, která musí být připsána na náš účet nejpozději 7 dní po vypršení předplatného. Pokud platbu neobdržíme, zašleme vám upozornění. Po 30 dnech od vypršení web vypneme a 60 dní od vypršení smažeme.

Co když budu chtít ukončit provoz mStránky v průběhu předplacené doby? Vrátíte mi peníze?
Uhrazené předplatné se nevrací. Provoz webu můžete ukončit kdykoli nebo nezaplatit další předplatné. Vaše doména zůstane blokovaná po dobu, než dojde k expiraci u doménového registrátora.Těšíme se na vás!


Zavolejte nám nebo napište a máte svůj web obratem


+420 777 111 116

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám