KOMENTÁŘE ZÁKAZNÍKŮ


Co o nás říkají naši zákazníci.

Hledali jsme pěkný svatební web s pozvánkou. Abysme nic nemuseli nastavovat, vybrali jsme mStránku s krásnou fotogalerií. A dopadlo to tak, že jsme si web předplatili na pořád.

Anička a Joel
annajoel.cz

Jako svatební fotograf potřebuji moderní web, ale hodně cestuji za zákazníky a nemám čas se o něj starat. A proto jsem si vybral mStránku, kde mi se vším pomohli. Rozhodně doporučuji!

Michal Janda
michaljanda.com

Nabídka webu zdarma pro vozíčkáře s odpuštěním všech plateb mě mile překvapila. Ale když pro nás navíc sami vyřídili a přidali na web platební bránu na dary, byla jsem dojatá.

p. Sroková STP Hrabyně
stphrabyne.cz

Píšu Zápisník alkoholičky a založila jsem Centrum Alkos pro pomoc alkoholikům. Život mi občas dává do těla, ale kluci z mStránky mi pomohli s oběma weby. Takové člověk potřebuje, moc díky.

Michaela Duffková
michaeladuffkova.cz

Ahoj kluci a holky! Chci vám poděkovat za můj skvělej blogísek, co jste mi postavili a na kterým můžu dávat průchod mým šíleným fejetonům o prohnilosti tohoto světa. Mějte se famfárově!

Marek Šíba
maruvsvet.cz

Už je to dlouho, co se věnujeme pejskům a podobně dlouho jsme měli webové stránky. Nepřehledné a nepěkné. Proto jsme zvolili mStránku, kde nám celý web zrenovovali. Doporučujeme!

KK Šlapanice
kkslapanice.com

Jsem začínající hudebník, klavírista a zatím mě hraní neuživí. Protože internetovým stránkám vůbec nerozumím, hodně se mi zalíbila mStránka, kde za mě všechno vyřídili. Teď mám skvělý web. 

Robert Ferenc
www.robertferenc.cz

Tady bychom chtěli mít referenci od Ohana Horor cirkus :-) Pokud nám ji poskytnete, prosím o tuto přesnou délku textu jako mají ostatní reference, aby nám to hezky drželo řádkování. Co vy na to, kamarádi? :-)

Horor Cirkus Ohana
cirkusohana.cz

KONTAKT

profi-people s.r.o
IČO: 07350996
Po-Pá: 8-18 hodin
+420 777 111 116
obchod@profi-people.cz


OBJEDNÁVKA

  Odeslat

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám

^