KOMENTÁŘE ZÁKAZNÍKŮ


Co o nás říkají naši zákazníci.

Hledali jsme pěkný svatební web s pozvánkou. Abysme nic nemuseli nastavovat, vybrali jsme mStránku s krásnou fotogalerií. A dopadlo to tak, že jsme si web předplatili na pořád.

Anička a Joel
annajoel.mstranka.cz

Jako svatební fotograf potřebuji moderní web, ale hodně cestuji za zákazníky a nemám čas se o něj starat. A proto jsem si vybral mStránku, kde mi se vším pomohli. Rozhodně doporučuji!

Michal Janda
michaljanda.com

Nabídka webu zdarma pro vozíčkáře s odpuštěním všech plateb mě mile překvapila. Ale když pro nás navíc sami vyřídili a přidali na web platební bránu na dary, byla jsem dojatá.

p. Sroková STP Hrabyně
stphrabyne.cz

Píšu Zápisník alkoholičky a založila jsem Centrum Alkos pro pomoc alkoholikům. Život mi občas dává do těla, ale kluci z mStránky mi pomohli s oběma weby. Takové člověk potřebuje, moc díky.

Michaela Duffková
michaeladuffkova.cz

Ahoj kluci a holky! Chci vám poděkovat za můj skvělej blogísek, co jste mi postavili a na kterým můžu dávat průchod mým šíleným fejetonům o prohnilosti tohoto světa. Mějte se famfárově!

Marek Šíba
maruvsvet.cz

Už je to dlouho, co se věnujeme pejskům a podobně dlouho jsme měli webové stránky. Nepřehledné a nepěkné. Proto jsme zvolili mStránku, kde nám celý web zrenovovali. Doporučujeme!

KK Šlapanice
kkslapanice.com

Jsem začínající hudebník, klavírista a zatím mě hraní neuživí. Protože internetovým stránkám vůbec nerozumím, hodně se mi zalíbila mStránka, kde za mě všechno vyřídili. Teď mám skvělý web. 

Robert Ferenc
www.robertferenc.cz

Dříve jsme měli neaktuální a dost zastaralý web, protože jsme s cirkusem stále na cestách. Teď jen odešleme správcům zprávu s požadavkem na změnu a ta je obratem na webu. Super!

Horor Cirkus Ohana
cirkusohana.cz

KONTAKT

profi-people s.r.o
IČO: 07350996
Po-Pá: 8-18 hodin
+420 777 111 116
obchod@profi-people.cz


POPTÁVKA

  Odeslat

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám

^